19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 99. yıl dönümü büyük bir çoşku ile kutlandı.Kutlamalar Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu ile başlayıp bir dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile devam ederek bayrağımız göndere çekildi.Ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Köprübaşı Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Bayram AKTAŞ yaptı.
Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Serhat Sina KARAASLAN, Belediye Başkanı Ahmet TEKKE, İlçemiz Kurum Amirleri, okul müdürleri, öğretmenler,öğrenciler ve veliler katıldı.
Köprübaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nden 5 öğrenci günün anlam ve önemi ile ilgili şiirler okudu.Daha sonra gençlik haftasında yapılan spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.Boksta ilçemizi temsil edip dereceye giren lise öğrencimiz Erdoğan YAMAKOĞLU'na kaymakamımız tarafından altın takdim edildi.
Köprübaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Deniz ÇELİKTAŞ'ın Kaymakamımız Sayın Serhat Sina KARAASLAN'ın ricası üzerine hazırladığı; keman ,viyola ve viyolonsel eşliğinde klasık müzik dinletisi yapılarak program son buldu.