Köprübaşı ilçesi Kaymakamlık makamında ağırlanan Başkonsolos Avtandil Mıkatsadze ve Köprübaşı ilçe Kaymakamı Serhat Sina Karaaslan karşılıklı hediyeleştiler. Gürcistan Başkonsolosu Avtandil Mıkatsadze Kaymakamımız Sayın Serhat Sina Karaaslan yöresel hediye ve tablo hediye ederken,Kaymakamımız da Başkonsolos’a Köprübaşı İlçesinin el sanatlarından oluşan hediyelerini takdim etti. Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke’de ilçe belediyesi adına Başkonsolosa hediyelerini takdim etti.Karşılıklı Kültür alışverişi üzerinde durulan ziyarette ,çeşitli kültürel benzerlikler üzerinde sohbet edildi.
     Başkonsolosun Köprübaşı İlçesini ziyaretinde Kaymakamımız Sayın Serhat Sina Karaaslan , Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke , Köprübaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Osman Aydın , Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Vedat Yılmaz birlikte eşlik ettiler.
Köprübaşı esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Gürcistan Trabzon Başkonsolosuna ,esnaftan da günün anısına hediye takdim edilerek teşekkür edildi.