Yaklaşık bir yıldır ilçemizde görev süresini yürüttükten sonra, yurt dışı eğitimi için ilçemizden ayrılacak olan Kaymakamımız Sayın Muammer SARIDOĞAN, onuruna Köprübaşı Belediyesi Başkanlığı tarafından organize edilen veda yemeği düzenlendi.
     Yemeğe Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet TEKKE, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi ÜSTÜN, Köprübaşı Eski Belediye Başkanlarından Rasim SANCAK ,Ali Rıza HACIEFENDİOĞLU , Jandarma Komutanı Emniyet Müdürü, çeşitli kurum amir ve memurları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda misafirin katılımıyla gerçekleşti.
    Kaymakamımız Sayın Muammer SARIDOĞAN,yemeğe katılan katılımcılara teşekkür etti kendi memleketi gibi görmekte olduğu Köprübaşı’nda kısa sürede olsa görev yapmaktan ve Köprübaşıları tanımaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek herkesten helallik istedi.
     Yemekte Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet TEKKE ve Sürmene Belediye Başkanı Hamza ÜSTÜN birer teşekkür konuşması yaptılar.Köprübaşı Belediye Başkanı Sayın  Ahmet TEKKE, İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı  Kaymakamımız Sayın Muammer SARIDOĞAN’a teşekkür plaketi taktim etti.
     Veda yemeğini sonunda Kaymakamımız Sayın Muammer SARIDOĞAN ,katılımcılara teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.